Особливості вступу '2024

Вступна кампанія '2024 стартує 1 липня з реєстрації електронних кабінетів.

Кабінет реєструється за адресою: https://vstup.edbo.gov.ua/

Для реєстрації електронного кабінету необхідно ввести:

  • адресу вашої актуальної електронної пошти (вона стане логіном в особистому електронному кабінеті) та пароль;
  • серію та номер документа про освіту;
  • номер, PIN-код, рік отримання сертифіката ЗНО/НМТ.

Зверніть увагу! Як показує досвід минулих років, у перші дні після початку реєстрації електронних кабінетів, через велике навантаження на сервери, система починає «виснути». Це не привід для паніки. Почекайте день-два, доки ажіотаж вгамується.

Далі на вказану вами адресу електронної пошти має прийти лист із посиланням (воно діятиме лише протягом години!), за яким вам треба перейти для завершення реєстрації е-кабінету.

19 липня в електронному кабінеті з’являється можливість подавати заяви на вступ. У 2024 році ви маєте право подати до 10 заяв для навчання за кошти фізичних або юридичних осіб, але для вступу на бюджет – максимум п’ять.

Приймання заяв триватиме:

  • до 18:00 25 липня – для осіб, які вступають на основі індивідуальної усної співбесіди;
  • до 18:00 31 липня – для осіб, які вступають за результатами національного мультипредметного теста (НМТ) або за результатами ЗНО минулих років.

Інформація про строки приймання заяв і документів для участі у вступних іспитах оприлюднена на цьому сайті.

Індивідуальні усні співбесіди проводяться 27 липня.

Формування рейтингових списків вступників, надання рекомендацій до зарахування та оприлюднення списку рекомендованих з повідомленням про отримання чи неотримання права здобувати вищу освіту здійснюються 01 серпня (для осіб, які претендують на навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб).

Видання наказів про зарахування вступників на навчання на контракт має відбутися не пізніше ніж 30 серпня 2024 року.

Пропонуємо вам також ознайомитись з кількома корисними вебресурсами щодо дорожньої карти вступника — все про електронний кабінет:

Коли та як реєструють електронний кабінет: https://osvita.ua/consultations/bachelor/82700/

Текстова інструкція з реєстрації е-кабінетів: vstup.edbo.gov.ua/files/Instrukciya_EK_PZSO_2022.pdf

Відеоінструкція з реєстрації е-кабінетів: https://www.youtube.com/watch?v=E8ylTqTAcBo

 

Прийом заяв та документів для «паралельного» навчання, здобуття другої вищої освіти, а також для поновлення чи переведення

Шановні вступники!

19 липня 2024 року розпочинається прийом заяв та документів:

  • на другий курс за спеціальностями 081 «Право» та 293 «Міжнародне право» для здобуття ступеня бакалавра як «паралельне» навчання. Докладніше…
  • на перший курс (зі скороченим строком навчання) від вступників на основі здобутого раніше такого самого або вищого ступеня (рівня) вищої освіти з іншої спеціальності для здобуття ступеня бакалавра на заочній формі навчання за спеціальністю 081 «Право» (здобуття другої вищої освіти). Докладніше…

Зверніть увагу! З 01 липня 2024 року розпочинається прийом заяв і документів для поновлення/переведення за спеціальностями 081 «Право», 293 «Міжнародне право». Докладніше…

Мотиваційний лист

 

Зверніть увагу, що у 2024 році подання мотиваційного листа є обов’язковою умовою допуску вступника до конкурсного відбору.

Мотиваційний лист завантажується в електронний кабінет вступника під час подання кожної заяви в електронній формі. Мотиваційний лист також може подаватися разом із заявою на вступ у паперовій формі у випадках, передбачених Правилами прийому.

Рекомендації щодо оформлення та структури мотиваційних листів викладені у Додатку 7 до Правил прийому (посилання).

Розгляд мотиваційних листів здійснюється Приймальною комісією без присвоєння їм конкурсних балів. Ваговий коефіцієнт мотиваційних листів – 0.

При проведенні конкурсного відбору на навчання в Академії адвокатури України оцінювання мотиваційних листів здійснюється лише у випадку, коли кількість вступників перевищує кількість місць ліцензованого обсягу, виділеного для відповідної категорії вступників у поточному році.

Приймальна комісія оцінює мотиваційні листи за встановленими критеріями, а саме: відповідність вимогам статті 7 Закону України «Про  освіту» (мова написання – державна); відповідність вимогам щодо оформлення мотиваційного листа; відповідність вимогам до структури мотиваційного листа; наявність граматичних та синтаксичних помилок; відповідність стилістичним вимогам; повнота обґрунтування вибору освітньої програми, спеціальності, закладу вищої освіти; наявність аналізу власних досягнень та особистих якостей вступника; наявність документального підтвердження вказаних здобутків та результатів діяльності вступника.