Скасовано порогові бали здачі мультипредметного тесту

Український центр оцінювання якості освіти (УЦОЯО) цього року не встановлюватиме порогових балів складання національного мультипредметного тесту. Джерело: в.о. директора УЦОЯО Валерій Бойко.

За словами Валерія Бойка, «серед змін в організації проведення цьогорічного тестування є те, що, окрім паперових бланків для занесення відповідей, абітурієнти складатимуть тест на комп’ютерах. Таким чином, результат буде відомий одразу після завершення складання тесту. Крім того, порогових балів складання мультипредметного тесту УЦОЯО цього року не встановлюватиме».

Про всяк випадок нагадуємо: 

Національний мультипредметний тест (НМТ)  – це єдиний тест із трьох навчальних дисциплін: української мови, математики та історії України. Він побудований з трьох блоків завдань: мовні теми з української мови, всі теми з алгебри та геометрії, а також завдання з історії України, які були складниками державної підсумкової атестації. НМТ пройде в три сесії, основна відбудеться 18 липня – 10 серпня, додаткова 16–20 серпня, спеціальна 12–16 вересня. Для участі в основній сесії випускники повинні двічі (!) підтвердити свою участь у тестуванні: з 20 травня до 7 червня та з 21 червня до 7 липня.

НМТ запроваджено в Україні вперше у 2022 році у зв'язку з російською агресією. Щоб узяти участь у цьому тестуванні, вступники мають зареєструватися на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.