Академія адвокатури України

Стисла інформація про заклад вищої освіти

Академія адвокатури України

Заклад вищої освіти, створений у 1995 році як Інститут адвокатури при Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. У грудні 2001 року Інститут адвокатури був перереєстрований як ТОВ «Академія адвокатури України».

Академія діє на підставі ліцензії Міністерства освіти і науки України: 5 травня 2021 року вчергове подовжена на новий термін. Відомості щодо здійснення освітньої діяльності Академією адвокатури України доступні на сайті Міністерства освіти і науки України (документ PDF) або в Єдиній державній електронній базі даних з питань освіти (ЄДБО).

Академія готує фахівців регульованих професій: право і міжнародне право, а також спеціалістів з іноземної філології – перекладачів. Отримавши диплом бакалавра (термін навчання – 4 роки), доцільно вдосконалювати свої професійні знання і компетентності в магістратурі (1 рік і 4 місяці; для юристів-міжнародників – 2 роки), а згодом стати доктором філософії (аспірантура – 3-4 роки).

 

Для отримання сучасних знань, формування професійних компетентностей та вироблення необхідних навичок у студентів, в Академії діють кафедри, які відіграють у цьому важливу роль. Так, однією з перших сформувалася кафедра адвокатської майстерності (1996), а з появою в Академії спеціальності «Міжнародне право» у назві кафедри з’явилася нова задача – «міжнародна юридична практика». Програма спеціальної адвокатської підготовки для майбутніх юристів діє в Академії з 1997 року і є дуже результативною, нагороджена Дипломом Міжнародної виставки у 2017 році. Починаючи з 2022/2023 навчального року, доступ до цієї освітньої програми надано і студентам спеціальності «Міжнародне право».

 

Чимало випускників Академії працюють за кордоном, переважно це юристи-міжнародники, адже вони вивчають дві (за бажання – три) іноземні мови, міжнародне та європейське право. Попит на таких фахівців зростатиме.

 

Належний рівень знань випускників Академії забезпечують висококваліфіковані викладачі, серед яких чимало практиків, відомі іноземні юристи. Так, з 1996 року фахівці з Інституту Левітта міжнародного розвитку (США) читають англійською мовою лекції з верховенства права, критичного мислення; реалізуються Програми USAID для студентів, зокрема з професійної етики.

 

Широкі можливості отримання нових знань відкриває студентам унікальна система практичного навчання, стажування у юридичних фірмах, міжнародних організаціях, вдосконалення української та англійської правничої мови, участь у заходах Інституту україністики Академії адвокатури, застосування інноваційних освітніх технологій, участь студентства у наукових дослідженнях, практичних проєктах з прав людини, захисту прав дітей.

 

Зроби крок до Європейської освіти в Україні.