Заяву в електронній формі (з 12 до 26 липня 2017 року включно) подають вступники, які бажають взяти участь у конкурсному відборі для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти на денну та заочну форму навчання та не мають підстав для особливих умов участі у конкурсі і зарахування, визначених Умовами прийому та правилами прийому до вищого навчального закладу.

Заява в електронній формі подається шляхом заповнення вступником електронної форми в режимі он-лайн у Вашому особистому кабінеті. Для подання електронної заяви вступник повинен зареєструватись на інтернет-сайті за електронною адресою: http://ez.osvitavsim.org.ua. Доступ до особистого електронного кабінету вступник отримує після введення свого логіна та пароля на цьому інтернет-сайті.

Після подання заяви слідкуйте уважно за зміною статусів Вашої заяви: «Зареєстровано в Єдиній базі» – «Зареєстровано у вищому навчальному закладі» – «Допущено до конкурсу» – «Рекомендовано до зарахування». І, тільки після набуття останнього статусу (а це відбудеться не раніше 1 серпня 2017 року), Ви зобов’язані підписати власну електронну заяву, роздруковану у приймальній комісії.

Перегляньте уважно Порядок подання та розгляду заяв в електронній формі на участь у конкурсному відборі до вищих навчальних закладів України в 2017 році, затверджений наказом Міністерства освіти і науки України від 13 жовтня 2016 року № 1236 і зареєстрований у Міністерстві юстиції України 23 листопада 2016 року за № 1516/29646.

Сподіваюсь, що надала Вам вичерпну відповідь!