Єдиний вступний іспит з іноземної мови (int)
Для вступників, які вступають до МАГІСТРАТУРИ на основі диплома бакалавра, спеціаліста, магістра, у тому числі здобутого за іншою спеціальністю (напрямом підготовки)
скачати PDF

Спеціальність: «Міжнародне право»

Докладніше про Єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) та Єдиний вступний іспит (ЄВІ) дивіться на сайті Українського центру оцінювання якості освіти


 1. Єдиний вступний іспит (ЄВІ)

  Єдиний вступний іспит (ЄВІ) передбачає написання тесту з іноземної мови (англійської, німецької, французької або іспанської). Тест міститиме 2 частини – з перевірки читання та використання мови. Із програмою, на основі якої укладатимуться завдання, можна ознайомитися за наступним посиланням:

  http://testportal.gov.ua/wp-content/uploads/2019/03/nakaz-MON-vid-28.03.2019-411.pdf

 2. Єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ)

  Єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) передбачає виконання 1) тесту з права та 2) тесту з загальних навчальних правничих компетентностей.

  • Завдання блоку «Право» укладатиметься на основі Програми, затвердженої наказом МОН від 07.03.2020 року № 152:

   http://testportal.gov.ua//wp-content/uploads/2020/02/Nakaz-MON-152_07.02.2020.pdf

  • Другий блок ЄФВВ – перевірка загальних навчальних правничих компетентностей (ТЗНПК). Він міститиме завдання для оцінювання критичного, аналітичного та логічного мислення. Тести укладатимуться відповідно до Програми, затвердженої наказом МОН від 8 квітня 2016 року № 409 (дійсна тільки в частині загальних навчальних правничих компетентностей: аналітичне, критичне й логічне мислення (ТЗНПК):

   http://testportal.gov.ua/wp-content/uploads/2019/03/nmo-409.pdf

 

скачати PDF