Щодо початку прийому заяв та документів для здобуття другої вищої освіти

З 01 серпня 2022 року розпочинається прийом заяв на перший курс (зі скороченим строком навчання) від вступників на основі здобутого раніше такого самого або вищого ступеня (рівня) вищої освіти з іншої спеціальності для здобуття ступеня бакалавра на заочній формі навчання за спеціальністю 081 «Право».

Шановні вступники! Повідомляємо, що з 01 серпня 2022 року розпочинається прийом заяв і документів на перший курс (зі скороченим строком навчання) від вступників на основі здобутого раніше такого самого або вищого ступеня (рівня) вищої освіти з іншої спеціальності (іншого напряму підготовки) для здобуття ступеня бакалавра на заочній формі навчання за спеціальністю 081 «Право». Прийом заяв і документів закінчується о 17:00 год. 29 серпня 2022 року.

Для участі у конкурсному відборі:

1 Вступник має надіслати* на офіційну електронну адресу приймальної комісії Академії адвокатури України referent@aau.edu.ua скановані копії (фотокопії) наступних документів:

  • заповнену заяву (форма заяви доступна за цими посиланнями: у форматі DOCX або у форматі PDF);
  • копію документа, що посвідчує особу;
  • копію документа (державного зразка) про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ;
  • копію облікової картки платника податків;
  • фотокартку розміром 3 × 4 см (1 Мб для фотокарток в електронній формі – необхідно для оформлення екзаменаційного листка). Зверніть увагу! Оригінал екзаменаційного листка зберігатиметься у Приймальній комісії.

2 30 серпня 2022 року о 10.00 взяти особисту участь у фаховому вступному випробуванні у формі співбесіди з основ правознавства. Співбесіда відбудеться у дистанційному форматі. Детальну інструкцію щодо участі у вступному випробуванні буде надіслано на вашу електронну адресу, вказану у заяві. Ознайомитись з програмою вступного випробування ви можете за посиланням: https://vstup.aau.edu.ua/assets/pdf/prg_2v_ius.pdf

*Просимо у темі листа обов’язково зазначити: Приймальна комісія. ІІ вища освіта. Ваше ПІБ.

Бажаємо успіхів! Якщо у Вас залишились нез’ясовані питання – телефонуйте:

067 707 5724Астрова Лариса Миколаївна, відповідальна секретарка Приймальної комісії