Щодо початку прийому заяв та документів для «паралельного» навчання

З 01 серпня 2022 року розпочинається прийом заяв на другий курс за спеціальностями 081 «Право» та 293 «Міжнародне право» для здобуття ступеня бакалавра як «паралельне» навчання

Шановні вступники! Повідомляємо, що з 01 серпня 2022 року розпочинається прийом заяв і документів на другий курс (денна та заочна* форма навчання) за спеціальностями 081 «Право», 293 «Міжнародне право» для здобуття ступеня бакалавра вступників які здобувають такий самий або вищій ступінь (рівень) вищої освіти за іншою спеціальністю не менше одного року та виконують у повному обсязі індивідуальний навчальний план.

*тільки за спеціальністю 081 «Право»

Прийом заяв і документів закінчується о 17.00 год. 29 серпня 2022 року.

Зверніть увагу! Умовою зарахування здобувача вищої освіти для одночасного навчання за іншою спеціальністю в тому самому або в іншому закладі вищої освіти є виконання вимог, аналогічних виконанню вимог до вступників на відповідні освітні програми (тобто, коли заповнюєте заяву – вкажіть сертифікати ЗНО у рік вашого вступу). Ці вимоги можуть бути виконані протягом першого року навчання. Для зазначеної категорії осіб обов’язковим є складання академічної різниці з профільних предметів.

Для участі у конкурсному відборі:

1 Вступник має надіслати* на офіційну електронну адресу приймальної комісії Академії адвокатури України referent@aau.edu.ua скановані копії (фотокопії) наступних документів:

  • заповнену заяву (форма заяви доступна за цими посиланнями: у форматі DOCX або у форматі PDF);
  • копію документа, що посвідчує особу;
  • копію облікової картки платника податків;
  • довідку про навчання (або копію та/або витяг з наказу про переведення);
  • витяг з індивідуального навчального плану (для визначення академічної різниці);
  • фотокартку розміром 3 × 4 см (1 Мб для фотокарток в електронній формі – необхідно для оформлення екзаменаційного листка). Зверніть увагу! Оригінал екзаменаційного листка зберігатиметься у Приймальній комісії.

2 30 серпня 2022 року о 10:00 взяти особисту участь у фаховому вступному випробуванні у формі співбесіди з основ правознавства. Співбесіда відбудеться у дистанційному форматі. Детальну інструкцію щодо участі у вступному випробуванні буде надіслано на вашу електронну адресу, вказану у заяві. Ознайомитись з програмою вступного випробування ви можете за посиланням: https://vstup.aau.edu.ua/assets/pdf/prg_2v_ius.pdf

*Просимо у темі листа обов’язково зазначити: Приймальна комісія. Паралельне навчання. Ваше ПІБ.

Бажаємо успіхів! Якщо у Вас залишились нез’ясовані питання – телефонуйте:

067 707 5724Астрова Лариса Миколаївна, відповідальна секретарка Приймальної комісії

095 126 8806Мількова Катерина Віталіївна, заступниця голови Приймальної комісії, проректор